<
leftBg

Pools Results

midBg
midBg

Year  

Week  

Matches Date

Season  

# Time Home Team Away Teams Scores Home Scores Away Result Status Video Event Comment
1 Sat 09:05 Marconi Stallions Sydney FC U21 - - LKO 08:00
2 Sun 06:05 Rockdale City Suns Sydney Olympic - - Sunday 06:00
3 Sun 05:05 Sydney Utd Sutherland Sharks - - Sunday 04:30
4 Sat 09:05 Blacktown Spartans Northern Tigers - - LKO 09:00
5 Sat 09:05 Bonnyrigg White Eagles Mounties Wanderers - - LKO 09:00
6 Sat 09:05 Hakoah Sydney St George FC - - LKO 09:00
7 Sat 09:05 SD Raiders Hills United - - LKO 09:00
8 Sat 09:05 Spirit FC Western Sydney Wanderers FC Youth - - LKO 09:30
9 Sat 09:05 St George City Central Coast M - - LKO 09:00
10 Sat 05:05 Brisbane City Peninsula - - - 05:00
11 Sun 06:05 Brisbane U21 Gold Coast Utd - - Sunday 07:15
12 Sat 09:05 Queensland Lions Capalaba FC - - LKO 09:00
13 Sun 08:05 Sunshine Coast Wanderers Moreton Bay Utd - - Sunday 08:00
14 Sat 08:05 Brisbane Strikers Magpies Crusaders - - LKO 08:00
15 Sun 05:05 Ipswich Knights Western Pride - - Sunday 05:15
16 Sat 08:05 Rochedale Rovers Mitchelton - - LKO 08:15
17 Sat 08:05 Altona Magic Green Gully - - LKO 08:00
18 Sat 05:05 Avondale FC Melbourne Knights - - LKO 05:15
19 Sat 06:05 Dandenong City St Albans Saints - - LKO 06:45
20 Sat 09:05 Dandenong Thunder Heidelberg Utd - - LKO 09:00
21 Sat 07:05 Port Melbourne Sharks Hume City - - LKO 07:30
22 Sat 08:05 South Melbourne Bentleigh Greens - - LKO 08:45
23 Sat 05:05 Brunswick City Goulburn Valley Suns - - - 05:00
24 Sat 05:05 Manningham United Blues Langwarrin - - - 05:00
25 Sat 05:05 North Geelong Warriors Moreland City - - - 05:00
26 Sat 05:05 Werribee City Moreland Zebras - - - 05:00
27 Sat 07:05 Armadale Inglewood Utd - - LKO 07:00
28 Sat 07:05 Balcatta Gwelup Croatia SC - - LKO 07:00
29 Sat 09:05 Perth SC Bayswater - - LKO 07:00
30 Sat 10:05 Perth Glory U21 Cockburn City - - LKO 10:00
31 Sat 07:05 ECU Joondalup Sorrento - - LKO 07:00
32 Sat 09:05 Stirling Lions Floreat Athena - - LKO 09:00
33 Sat 05:05 Adelaide Comets West Torrens - - LKO 05:30
34 Sat 05:05 Croydon Kings Cumberland Utd. - - - 05:00
35 Sat 05:05 NE Metrostars Adelaide Olympic - - LKO 05:30
36 Sat 05:05 South Adelaide White City Warriors - - LKO 05:30
37 Sat 05:05 Sturt Lions Adelaide U21 - - LKO 05:30
38 Sat 05:05 Modbury Jets Fulham United - - LKO 05:30
39 Sat 09:05 Port Adelaide Pirates Playford City - - LKO 09:30
40 Sat 05:05 West Adelaide Para - - LKO 05:30
41 Sat 04:05 Adamstown Rosebud Cooks Hill U. - - EKO 04:00
42 Sun 06:05 Broadmeadow Lake Macquarie - - Sunday 06:30
43 Sat 05:05 Maitland Lambton J. - - - 05:00
44 Sun 04:05 Valentine Edgeworth E. - - Sunday 04:00
45 Sat 04:05 Weston Workers Newcastle Olympic - - EKO 04:30
46 Sun 05:05 Canberra Croatia Canberra Olympic - - Sunday 05:00
47 Sat 07:05 Monaro Panthers Belconnen United - - LKO 07:45
48 Sun 05:05 Gungahlin Tigers FC - - Sunday 05:00
49 Sat 05:05 O'Connor K. West Canberra Wanderers - - - 05:00
Press Esc to close