<
leftBg

Pools Results

midBg
midBg

Year  

Week  

Matches Date

Season  

# Time Home Team Away Teams Scores Home Scores Away Result Status Video Event Comment
1 Sun 09:06 APIA Tigers Rockdale City Suns - - Sunday 09:50
2 Sat 12:06 Bonnyrigg White Eagles Sydney FC U21 - - - 12:00
3 Sun 08:06 Manly Utd Blacktown City - - Sunday 08:00
4 Sat 12:06 Sydney Olympic Marconi Stallions - - - 12:45
5 Sat 12:06 Sydney Utd Sutherland Sharks - - - 12:30
6 Sun 08:06 Wollongong Wolves Hakoah Sydney - - Sunday 08:00
7 Sat 11:06 Brisbane City Cairns - - - 11:30
8 Sat 11:06 Gold Coast Brisbane Strikers - - - 11:00
9 Sat 11:06 Queensland Lions Magpies Crusaders - - - 11:00
10 Sat 12:06 North Queensland United Moreton Bay Utd - - - 12:00
11 Sat 07:06 Sunshine Coast Western Pride - - - 07:00
12 Sat 10:06 SWQ Thunder Olympic FC - - - 10:00
13 Sat 11:06 Holland Park Hawks Logan Lightning - - - 11:00
14 Sun 08:06 Ipswich Knights Souths United - - Sunday 08:00
15 Sat 11:06 Rochedale Rovers Sunshine Coast Wanderers - - - 11:15
16 Sat 10:06 Wide Bay Buccaneers Capalaba Bulldogs - - - 10:00
17 Sat 11:06 Wolves FC Mitchelton - - - 11:00
18 Sat 08:06 Avondale FC Port Melbourne Sharks - - - 08:00
19 Sun 09:06 Heidelberg Utd Oakleigh Cannons - - Sunday 09:00
20 Sun 08:06 Melbourne Knights Hume City 2 3 Away FT
21 Sat 08:06 Northcote City Bentleigh Greens - - - 08:00
22 Sun 12:06 South Melbourne Pascoe Vale - - Sunday 12:00
23 Sat 11:06 Altona Magic Sunshine George Cross - - - 11:30
24 Sat 11:06 Ballarat St Albans Saints - - - 11:00
25 Sat 08:06 Brunswick City Melbourne Victory - - - 08:00
26 Sat 12:06 Goulburn Valley Suns Langwarrin - - - 12:00
27 Sat 08:06 Melbourne City Eastern Lions - - - 08:00
28 Sat 08:06 Moreland City Murray United - - - 08:00
29 Sat 08:06 Moreland Zebras Werribee City - - - 08:00
30 Sat 08:06 North Geelong Warriors Whittlesea Ranges - - - 08:00
31 Sun 08:06 Nunawading City Box Hill United - - Sunday 08:00
32 Sat 08:06 Springvale White Eagles Dandenong City - - - 08:00
33 Sat 10:06 Balcatta Forrestfield - - - 10:00
34 Sat 10:06 Bayswater Cockburn City - - - 10:00
35 Sat 10:06 ECU Joondalup Perth Glory U21 - - - 10:00
36 Sat 10:06 Inglewood Utd Armadale - - - 10:00
37 Sat 01:06 Joondalup United Floreat Athena - - - 13:00
38 Sat 10:06 Stirling Lions Sorrento - - - 10:00
39 Sat 10:06 Subiaco Perth SC - - - 10:00
40 Sat 11:06 Adelaide Olympic NE Metrostars - - - 11:30
41 Sun 08:06 Adelaide U21 Croydon Kings - - Sunday 08:30
42 Sat 08:06 Campbelltown City Para - - - 08:30
43 Sat 08:06 Sturt Lions Adelaide Comets - - - 08:30
44 Sun 08:06 West Adelaide Adelaide City - - Sunday 08:30
45 Sun 08:06 West Torrens South Adelaide - - Sunday 08:30
46 Sun 07:06 Clarence Utd. Northern Rangers - - Sunday 07:00
47 Sat 07:06 Devonport South Hobart - - - 07:00
48 Sat 11:06 Hobart Zebras Kingborough Lions - - - 11:00
49 Sat 09:06 Launceston Olympia Warriors - - - 09:30
Press Esc to close